Informacje o firmie Coal Trade Sp. z o.o.

Coal Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie jest firmą funkcjonującą w branży handlu surowcami energetycznymi (miał węglowy, koks, węgiel) współpracuje z największymi producentami węgla kamiennego w Polsce, takimi jak: Kompania Węglowa S.A., Katowicki Holding Węglowy S.A. oraz Południowy Koncern Węglowy S.A. Naszym klientom oferujemy węgiel ze wszystkich kopalni polskich, jak również węgiel importowany, który jest dostępny w największych polskich portach (Gdańsk, Świnoujście, Szczecin).

Posiadamy dwa terminale przeładunkowe o pojemności kilkudziesięciu tysięcy ton w Goleniowie (woj. zachodniopomorskie) oraz Unisławiu (woj. kujawsko-pomorskie). Obsługiwane są z nich jedne z największych przedsiębiorstw oraz pozostałe regiony Polski, obejmujące takie województwa jak: zachodniopomorskie, pomorskie, lubuskie, wielkopolskie, łódzkie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie, dolnośląskie i kujawsko-pomorskie.

 

Coal Trade Sp. z o.o. jest firmą, która stawia na jakość i profesjonalizm. Nasze dostawy realizowane są rzetelnie i terminowo, a jakość dostarczanego węgla zawsze jest zgodna z warunkami umowy. Dysponujemy szerokimi kanałami sprzedaży, a naszą ofertę kierujemy zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i do odbiorców hurtowych, takich jak: Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, Elektrociepłownie oraz duże zakłady przemysłowe. Staramy się również współpracować z mniejszymi odbiorcami – zakładami komunalnymi, szpitalami, spółdzielniami mieszkaniowymi i mleczarskimi, placami składowymi oraz z firmami handlowymi i produkcyjnymi.

Naszym klientom gwarantujemy pełną satysfakcję zarówno pod kątem jakości dostarczanego towaru, jak i pod względem oferowanej obsługi. Dysponujemy w tym zakresie sprawdzoną i wykwalifikowaną kadrą fachowców, która jest w stanie zapewnić Państwu pomoc w odpowiedzi na każde zapytanie, związane z doborem odpowiedniego węgla dla Waszych potrzeb.

 

 

Strona używa ciasteczka przeglądarki (tzw. cookies) Dowiedź się więcej Zamknij